Hakkımızda

FİRMA PROFİLİ

Firmamız 2006 yılında iç mekan ve donatı tasarımı ihtiyacını karşılamak amacı ile kurulmuş, Giresun şehir merkezindeki mağazamız ile faaliyete başlamıştır. İlk aşamada üretimimiz 150 m2 alana sahip atölyemizde gerçekleştirilmiştir. Sonraları artan talepleri karşılamak amacı ile EGESSA MUTFAK adı altında şirketleşmiş, 2009 yılı başında 2. Organize Sanayi Bölgesi olarak planlanan bölgede 8.000 m2 arazi üerine, 2.000 m2 kapalı alana sahip modern üretim tesisimiz kurulmuştur. Fabrikamız üretim ve çalışan kapasitesini arttırarak üretime devam etmektedir. Halen şirketimiz Giresun ve Bulancak’ta bulunan mağazalarımızda Modüler Mutfak, Banyo Dolabı, Ray Dolap, Yerine Göre Mobilya, Kapı, projelendirme ve satış alanlarında müşterilerimize hizmet vermektedir.

VİZYONUMUZ

Modüler Mutfak, Banyo Dolabı ve Ray Dolap Sektöründe Yeniliklere Öncülük Edip, Kaliteli Ürünlerle Müşteri Memnuniyetini Sağlamak, Tüketici Haklarına Duyarlı, Kullanışlı, Sağlıklı, Arz ve Taleplere Cevap Verebilen Kaliteli Ürünler Sunmaktır. Müşteri İhtiyaçlarını Doğru Bir Şekilde Analiz Ederek Sektörde Aranan Bir Firma Olmaktadır.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimize Beklediklerini Değil; Beklentilerinden Ötesini Sunarak, Kaliteyle, Tasarım ve Çizgileriyle Evde Geçirilen Zamanın En Keyiflisini Müşterilerine Yaşatmaktadır. Yenilik ve Yaratıcılığı İşimizin Ayrılmaz Bir Parçası Olarak Görmekteyiz.